دوره IELTS

این دوره مختص تمامی متقاضیانی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از کشور و یا ادامه تحصلی در مقطع دکترا در داخل کشور دارند می باشد. تمامی متقاضیان برای شرکت در این آزمون بین المللی نیاز به برخورداری از حداقل دانش عمومی زبان در سطح Intermediate دارند. لازم به توضیح است هرچه دانش عمومی متقاضیان بیشتر باشد ایشان می توانند به نتیجه بهتری چه در آزمون نائل گردند.

 

انواع آزمون:

Academic
General

 

متاسفانه شاهد آنیم که بسیاری از موسسات زبان برای کسب درآمد بدون لحاظ سطح واقعی متقاضیان، ایشان را در کلاس های IELTS ثبت نام می کنند. البته متقاضیان بعد از شرکت در این دوره ها متوجه می شوند که تمامی کتب تدریس شده در این کلاس همان کتاب هایی است برای ارتقاء سطح دانش عمومی است. متقاضیان محترم، در دام موسساتی که با تبلیغات گسترده شما را بدون در نظر گرفتن دانش عمومیتان در کلاس IELTS ثبت نام می کنند نیفتید.

همانطور که اشاره گردید کسب نمره مورد نظر شما صد درصد وابسته به دانش عمومی شماست و در کلاس های IELTS صرفا یک سری از تکنیک ها آموزش داده می شود که به کار گیری خود این تکنیک ها نیز بدون داشتن دانش عمومی خوب غیر ممکن است.

بنابراین شرکت تمامی متقاضیانی که سطح زبان ایشان خیلی خوب نیست مستلزم گذراندن دوره های PRE-IELTS (دوره های عمومی) می باشند. البته ایشان می توانند با توجه به ذیق وقت احتمالی که دارند در دوره های فشرده یا نیمه فشرده ثبت نام نمایند.

 

روز هاي برگزاري:

(شنبه تا پنج شنبه)

ساعات برگزاري:

(۱۱:۴۵-۱۰) (۱۳:۴۵-۱۲) (۱۶:۱۵-۱۴:۳۰) (۱۸:۱۵-۱۶:۳۰) (۲۰:۱۵-۱۸:۳۰)

طول هر ترم:

۳ ماه (1 ترم)

تعداد جلسات:

۵۰ جلسه

در اين دوره از كتب روز دنيا استفاده می شود. همچنین متقاضیانی که وقت کمتری دارند می توانند این دوره را به صورت خصوصی بگذرانند.